První, co na vás u rodinného domu vyvolá dobrý či špatný dojem, je jeho celkový vzhled. Důležitá je i úprava jeho okolí a výběr materiálů.


Možností zpevnění příjezdové cesty

Dnešní trh nabízí celou řadu možností. Vybrat si můžete ze stovek různých stavebních materiálů. To samé platí také u materiálů, kterými zpevníme příjezdovou cestu a chodníčky v zahradě. Vybrat si můžete dřevo, pískovec, hliněnou keramiku, dřevoplast nebo laminátové desky.


Výhody betonové dlažby

Chcete-li přirozený, klasický nebo naopak pestrý vzhled, je vynikajícím řešením venkovní dlažba vyrobená z betonu. Tento typ dlažby působí přirozeně, kompaktně a navíc je nenáročná na údržbu. Zámkovou dlažbu dnes potkáte na parkovištích, v ulicích měst i u rodinných domů. Dávno nejde jen o klasické "íčko", ale vybrat si můžete z mnoha tvarů.


Dlažba vs. asfalt

Zámková dlažba prodej dnes nahrazuje asfaltové plochy. Důvod je zcela prostý, dlažba nabízí oproti asfaltu celou řadu výhod. Je jednodušší na pokládku, je možné ji kdykoliv rozebrat a ihned opravit, neodvádí vodu do kanálu, ale je nasákavá a hlavně je oproti asfaltu ekologická.


Pevnost dlažby

Zámkovou dlažbu najdete na trhu v mnoha tvarech. Můžete si vybrat zámkovou dlažbu ve tvaru íčko, vlnky, terčíku, tesely. Zvolit můžete také plošnou dlažbu, případně skládanou. Důležitým parametrem při nákupu je zatížení, které musí dlažba na daném místě unést. Odolnost zatížení je závislé na vlastnostech dlažby i geologickém podloží. Podle toho je potřeba provést pokládka zámkové dlažby a jednotlivých vrstev. Dlažbu nepokládejte do betonového lože, kde nemůže dále pracovat a neumí tak odvádět vodu. Dlažbu odebírejte z více palet najednou, aby došlo k zajímavějšímu dosažení barevného vzhledu.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.