18.4.2017

Používáte terasu jako druhý domov? To, jak se na ní budete cítit, ovlivňuje také výběr podlahové krytiny na terasu. Nejčastěji na ni najdeme dlažbu.


Velkoformátové keramické dlaždice

Oblíbené jsou velkoformátové keramické dlaždice. Hlavní výhodou těchto dlaždic, že stejně jako zámková dlažba, má jednoduchou pokládku i údržbu. Tento typ dlažby nalepíte do betonového podkladu. Vybrat si můžete z mnoha barevných odstínů, které vyberte podle vkusu i orientace terasy. Tmavá barva se nehodí na jižní stranu.


Zámková dlažba

Nejoblíbenější je zámková dlažba na klíč. Výhodou je jednoduchá, suchá pokládka, jak jsme již výše zmínili. Oblíbená je pro svou odolnost, mrazuvzdornost, odolnost vůči dalším povětrnostním vlivům. Díky ochraně speciální impregnací na dlažbě neulpívají nečistoty. Na terasu nemusí být dlažba příliš silná.


Betonové dlaždice

Betonové dlaždice jsou další variantou, jak si vydláždit terasu. Využít je můžete také například u bazénu. Vyrábí se v mnoha barevných odstínech a různých tvarech. Jednoduše si tak vyberete to, co potřebujete na svou terasu. Prodávají se v mnoha formátech od malých kostek po velké. Terasa je pak snadná na údržbu. Na rozdíl od pokládky zámkové dlažby, je manipulace s velkými betonovými dlaždicemi nesnadná.


Nejlepší řešení pro terasu

Chcete-li mít skutečně pevnou, odolnou a na pokládku nenáročnou dlažbu, která navíc není drahá a lze ji kdykoliv demontovat, pak je zámková dlažba nejlepší variantou. Nemusíte se jí rozhodně obávat. Navíc můžete zámkovou dlažbu použít na zpevnění chodníků v zahradě i na zpevnění příjezdových cest, jako podklad pro přístřešek na auto. Jistě sami najdete celou řadu možností jak tuto dlažbu využít.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.