20.4.2017


Asfaltovou příjezdovou cestu má dnes každý druhý majitel rodinného domu. Pokud se chcete alespoň trochu odlišit, měli byste se na asfalt vykašlat a jít jinou cestou.


Značná odolnost

A ta cesta by měla být vydlážděna zámkovou dlažbou. Není to žádné moderní podloží, dlažba tohoto typu se v současnosti používá zcela běžně a tvoří se z ní chodníky na náměstí i stezky podél nábřeží. Její popularita tkví ve třech hlavních věcech – je vysoce odolná, dobře vypadá a navíc se dá pořídit za příznivou cenu. Pochopitelně, vždy záleží na tom, jakou dlažbu si vyberete. Pro chodník nemusíte volit tu nejodolnější, ovšem příjezdová cesta je už jiná káva. Tam není moudré příliš šetřit.


Spousta práce

Český národ se rád nazývá národem kutilů, ale ani když jste šikovní a máte o pokládce dlažby spolehlivé informace, raději tuto práci přenechejte odborníkům, kteří jsou na toto školení. Zvláště, pokud toužíte po nové příjezdovce. Jedná se totiž o náročnou práci, při které nepotřebujete pouze hodně času a dostatek znalostí, ale rozhodně i tu správnou techniku, minimálně v podobě silničního válce. A ten asi jen tak neseženete. Na zhutnění se sice dá použít i vibrační deska, ale ani tu nemá v garáži každý. Lepší než se trápit, je povolat profesionály. Dostanete kvalitu a v konečném důsledku to bude i levnější, než byste se o to pokoušeli sami.


Záležitost vkusu

Zámková dlažba na klíč je vše, jen ne nevzhledná. Záleží samozřejmě, které vzory preferujete. Existuje mnoho tvarových variant, které se navíc dají dále kombinovat, takže výběr může být občas poněkud tvrdší oříšek. Mozaiku si můžete poskládat přesně podle svého přání a pokud budete přeci jen tápat, inspirací na internetu je více než dost.


Plácek z mozaiky

Velké části lidí je srdečně jedno po jakém chodníku šlapou nebo jak vypadá jejich příjezdová cesta, ale pokud si chcete vytvořit před domem vkusně vypadající plácek, zámková dlažba by měla být volbou pro vás.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.