22.6.2017


Máte novou garáž a budujete příjezdovou cestu? Je potřeba ji také osvětlit.


Výběr osvětlovacích těles


I sebekrásnější cesta ze zámkové dlažby vám nebude na nic, pokud si ji neosvětlíte. Pořídit si můžete například zápustná pojezdová světla. V případě, že přijíždíte domů za tmy, světla vás bezpečně dovedou až ke garáži nebo před dům, případně vám ukážou nájezd do garáže. Stejnou službu vám udělají i venkovní stojací lampy. Sloupková tělesa působí velice dekorativně.


Jak osvětlit garážová vrata?


Osvětlit garážová vrata můžete hned několika způsoby. Využít můžete běžná nástěnná svítidla, které budou v klasickém, moderním či retro vzhledu. Vstupy opatřené stříškou můžete opatřit svítidly s čidly, které automaticky rozsvítí při pohybu. Světla sama zhasnou a my nemusíme zpátky ven hledat vypínač. Najdete tak klíče v kabelce velmi rychle.


Osvětlení budovy


Chcete-li osvětlit nejen vrata garáže, ale rovnou celou budovu a zároveň příjezdovou cestu, můžete použít reflektory. Navíc s nimi lze osvětlit i určité části zahrady. I moderní reflektory mají zabudována čidla pohybu. Světla čidlem zvyšují vaši bezpečnost. Přijdou vhod například v době, kdy jedete na dovolenou a nastavíte spínání světla v určitém časovém intervalu.


Kvalitní LED osvětlení


Veškerá osvětlovací tělesa jsou zároveň v LED provedení. Vyrobena jsou z kvalitních materiálů, odolná jsou vůči větru, dešti, prachu, písku i slunečnímu záření. Stačí si jen správně vybrat tak, aby osvětlení se zahradou či dlažbou tvořilo působivý celek. V mnoha prodejnách si můžete vybrat osvětlení na míru svým potřebám.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.