16.8.2017

Když se rozhodnete vybudovat si zimní zahradu, mějte předem promyšleno jak často a k čemu ji budete využívat. Stavba zimní zahrady není zrovna nejlevnější řešení.


Volba materiálu

Vlastníkonstrukce zimní zahrady může být z oceli, hliníku či plastu. Zimní zahrady podle materiálu můžete vybírat můžete v největším Showroomu, který se nachází 2 km od Říčan u Prahy, kde najdete ucelenou největší nabídku zimních zahrad.


Vyberte si kombinaci, která je v souladu s vašimi statickými, finančními a estetickými nároky. Vyhovovat vám může SEGLASS ONE - je vysoce kvalitní systém zasklení, který zvýší komfort vašeho bydlení i hodnotu nemovitosti. Systém se velmi jednoduše instaluje ve všech prostorech, které chcete ochránit před počasím a vybudujete s ním luxusní zimní zahradu.


Pokud chcete zastřešit terasu, pak je skvělou variantou SEEGLASS MAX - zcela nový jedinečný systém, jak oddělit svou zimní zahradu od domu. Zastřešení nemá vertikální profily, perfektně odolá i povětrnostním podmínkám. Chcete-li zimní zahradu, která nebude narušovat vzhled domu, pak si vyberte tento model.


Vytápěná nebo nevytápěná?


Podstatná je také otázka, zda bude vaše zimní zahrada celoroční (vytápená) či nevytápěná. SEEGLASS BIG - můžete s ním oddělit plochu zimní zahrady, pergoly či kanceláře. Tento model lze objednat vysoký 3 - 5 metrů. Kotvení probíhá pomocí jednoduchých zámků. Instalace je naprosto jednoduchá. Tuto zimní zahradu lze vytápět například pomocí podlahového vytápění. Zimní zahrada by měla být orientována na jih. Budete tak mít dostatek zimních paprsků i v zimních měsících. V zimní zahradě většinou vytápíme pouze občas, pokud ji chceme zrovna používat jako temperovanou místnost pro posezení s přáteli.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.